Kompromitacja Zawisza - Plon 6:1

• autor: skrzatgarbatka, 2011-11-06 19:14

Mecz rozpoczęliśmy z animuszem. Już w 9  minucie doskonałą sytuację zmarnował Mateusz Kocyk. Z 9 metrów w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie trafia do bramki. Odpowiedź gospodarzy następuje minute później, napastnik gospodarzy pokonuje naszego golkipera. Kolejny błąd naszej obrony i w 18 minucie Sebastian Klaus podwyższa na 2:0., niecałą minutę później jest już 3:0. Z rzutu karnego bramkę strzela Adrian Strąk. Po przerwie w 48 minucie kontaktowa bramkę strzela Rafał Grzybowski. Nasze nadzieje na korzystny wynik rozwiewa Adrian Strąk w 50 minucie, po kuriozalnym błędzie obrony strzela 4 gola dla gospodarzy. W 55 minucie wynik podwyższa Michał Klaus, strzałem z 13 metrów. W 66 minucie dobija nas Radzimiński.Co dalej?

Skład Plonu: Jurczak, Pietrzyk, Misztal, Zając, Wołos, Maj, Fusiek, Grzybowski, Sałek, Frączek, Kocyk

Zmiany: Molęda za Fuśka, Kowalik za Wołosa, Wiraszka za Frączka, Jędra za Zająca