Krępianka Rzeczniów 3:4 LKS Plon Garbatka
Skaryszewianka Skaryszew 5:1 KS Magnuszew
Broń II Radom 2:1 Polonia Iłża

Aktualności

Dobry i jeden punkt .Plon - Zwolenianka 1:1

• autor: skrzatgarbatka, 2011-11-11 17:35

W meczu rozegranym w dniu Święta Niepodległości  nasz Plon zremisował  1:1 ze  Zwolenianką .Pierwsza połowa to gra w środku boiska z lekką przewagą naszego zespołu  dobrych okazji nie wykorzystali Dawid  Molęda i M. Kocyk . Goście grożnie kontrowali  i jedna z takich akcji zakończyła się strzeleniem gola przez A. Karasińskiego. Po zmianie stron już pierwsza akcja naszego zespołu zakończyła się strzeleniem gola przez Mateusza Kocyka po podaniu Oskara Zająca. Kolejne minuty to zmasowane ataki przyjezdnych ,ale bez klarownych okazji  strzeleckich,  natomiast doskonałą okazję na strzelenie gola dla naszego zespołu zmarnował B. Frączek  z kilku metrów trafił wprost w bramkarza gości.

Skład Plonu : Jurczak,Pietrzyk,Misztal,Mąkosa Grzybowski,Maj,Sałek,Molęda,Zając, Frączek, Kocyk.

zmiany: Wiraszka w 85 min za Frączka.