Krępianka Rzeczniów 3:4 LKS Plon Garbatka
Skaryszewianka Skaryszew 5:1 KS Magnuszew
Broń II Radom 2:1 Polonia Iłża

Aktualności

Kopanina i 1:1.

• autor: kapi20087, 2012-02-12 19:12

Dzisiaj w Radomiu rozegraliśmy sparing z miejscową Broń z rocznika 93'. Trzeba przyznać że młodzi "broniarze" zaprezentowali się bardzo na tle 14-ego zespołu "okręgówki". Dzisiejszy mecz w wykonaniu Plonu wyglądał słabo. Wiele niewykorzystanych sytuacji do strzelenia bramki, nonszalancja w obronie gdyby nie to wygrali byśmy nawet 5:0. Więcej w rozwinięciu

Przez pierwsze piętnaście minut można powiedzieć, że nic się nie działo. Gra w środku pola, badanie się obydwu zespołów.

W 25 minucie pierwsza groźna akcja Broni i od razu bramka. Akcja lewą stroną, podanie w pole karne i jeden z zawodników "broniarzy" pakuje piłkę z 10m do bramki bezradnego Jurczaka.

W 27min próba szybkiej odpowiedzi Plonu. Arek Fusiek wychodzi sam na sam jednak bardzo dobrze w tej sytuacji spisał się bramkarz broni, Piotr Prasek.

W 30 minucie zamieszanie w polu karnym piłka trafia pod nogi testowanego zawodnika, który strzela wprost w bramkarza.

Napór Plonu trwa dalej i 34 minucie ponownie Fusiek, tym razem  w poprzeczkę.

3 minuty później błąd obrońcy, z piłką od połowy, sam na sam z zabiera się Mateusz Kocyk i strzela wprost bardzo dobrze dysponowanego bramkarza radomskiej Broni, Piotra Praska.

Do przerwy już szczególnego się nie wydarzyło, kilka bardzo niecelnych strzałów i polowanie na nogi. W 23 minucie prawdopodobnie skręcenia stawu skokowego doznał pomocnik Plonu, Artur Kosmala.

W 67 minucie lewą strona biegnie Piotr Mąkosa podaje do "Matysa", a ten z 6 metrów pokonuje bezradnego, Praska.

Skład: Jurczak - Sałek, Maj, Zając - zawodnik testowany(Kowalik) Kosmala (23' Wołos), Grzybowski, Jędra(46' Wójcik) - Kocyk, Fusiek.

Z różnych względów zabrakło: Łukasza Wiraszki, Dawida Molędy, Aykuta Kavci, Damiana Rozwałko, Michała Rolnika.