Plon -Polonia 2:1.

• autor: skrzatgarbatka, 2012-02-25 19:50

W kolejnym meczu kontrolnym rozegranym na boisku w Radomiu  pokonaliśmy 4-ligową Polonię Iłża 2 :1.Początek spotkania to rozsądna gra naszego zespołu i czekanie na kontry. Już w 12 min po dograniu  Dawida Molędy gola zdobywa Andrzej Drachal, kolejna grożna akcja naszego zespołu i Rafał Grzybowski w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnie podwyższa na dwa zero. Polonia mimo posiadania optycznej przewagi nie jest w stanie zagrozić bramce Jurczaka.Druga połowa przynosi nie mniej emocji , Drachal wychodzi sam na sam ,broni bramkarz Polonii.W  68 min i 71 min w prost nieprawdopodobnych sytuacjach znajduje się Paweł Wójcik (biegnąc od połowy boiska sam na sam z bramkarzem trafia w niego} zamiast prowadzić wysoko w 75 min.tracimy gola. Ostatnie minuty to ataki non stop Polonii ale na nasze szczęście bez gola.  Warto zaznaczyć że ten mecz to kolejny ciekawy sprawdzian naszego zespołu i okazja do sprawdzenia kilku nowych zawodników.

gole  : Drachal w 12 min. i Grzybowski w 15 min. dla gości   75.

skład Plonu:   Jurczak ,Zając,Grzybowski,Mąkosa,Molęda, Drachal, Rzechowski ,zaw. testowany , zaw. testowany, zaw. testowany, zaw. testowany.

rezerwa: Rolnik,Wójcik,Wołos A.  ,Kowalik,Jędra, Wołos M. Wiraszka, zaw. testowany, zaw. testowany,Szafrański

z różnych  względów zabrakło dzisiaj: Maja, Rozwałki,Fuśka, Sałka, Kosmalii