Porażka z Oronką

• autor: kapi20087, 2012-04-22 18:20

Lks Plon Garbatka - Oronka Orońsko 0:2
Bramki: Czarnecki x2
Czerwone Kartki: Piotr Sałek i Daniel Pietrzyk (Plon). Więcej o meczu około godziny 21 na lksplon.futbolowo.pl

autor: ~Ks P 2012-04-22 19:00:54

avatar Niestety porażka daje Garbatce nie korzystne położenie sądzę że jeśli w najważniejszym meczu który ma dać nam szanse na utrzymanie popełnia się błędy i forma tych co powinni wziąć ciężar gry na siebie jest słaba to nie można wygrać . Choć zostało nam jeszcze 7 spotkań to nie są one łatwe . Sądzę że w meczach z Legionem Sokołem czy Powiślanką nie uda nam się wywieźć 3 punktów . Ale w pozostałych meczach musimy zdobyć 9 punktów co najmniej gdyż przed ostatni mecz gramy z Suchą która obecnie jest na ostatnim miejscu . Już więcej razy nie możemy sobie pozwolić na taką grę .

autor: ~xxl 2012-04-22 20:27:49

avatar Co ty ks -pierd ...o ogarnij się ta gra to katastrofa połączona z patologią tego nie da się oglądać. " trener '' obódż się bo już jedną nogą seria A . Zejdżmy na ziemię z Pietrzykiem Janasem ,Drachalem tej ligi nie obronimy ............ żal PL..................

autor: ~poła 2012-04-22 20:40:30

avatar trzymać kciuki za KS Warke aby się utrzymała w 4 lidze

autor: kapi20087 2012-04-22 21:35:58

Profil kapi20087 w Futbolowo O Warkę nie ma się co martwić gorzej z Polonią Iłża.

autor: ~Ks P 2012-04-23 14:16:10

avatar Myślę że nie ma co liczyć na inych bo zostało jeszcze parę meczy i wszystko może się zmienić . Ciągle mam nadzieje że coś w naszych zawodnikach eksploduje i zaczną może nie grać piłką ale wygrywać . W obronie Piotrka Nowaka sądzę że każdy trener chce sukcesów i wygranych lecz nie jest to czasem prostę i potrzeba czasu . Piotrek ma doskonałe podejście do młodzieży tworzy dobrą atmosferę ale nie to wystarczy do wyników . Za dużo Garbatka sięga po zawodników którzy mieli umiejętności kiedyś a nie patrzy na tych którzy rozwijają się w ligach niższych czy młodszych . Kto wie czy gdyby nie rozpad Kozienickich juniorów to Daniel Maj grał by w naszym zespole . Jeżeli na następny sezon nic się nie zmieni to na pewno już spadniemy bo z roku na rok coraz więcej tracimy .