Remis z Jodłą w ostatnich sekundach.

• autor: kapi20087, 2012-11-12 20:24

W 15 kolejce Tymex Ligi Okręgowej Plon Garbatka zremisował 3:3 z Jodłą Jedlnia-Letnisko. Remis jest wynikiem sprawiedliwym. Chociaż na dobrą sprawę to goście momentami byli bliżsi wygranej i sprawiali lepsze wrażenie.

W 20 minucie meczu z rzutu wolnego uderza Daniel Pietrzyk, Maciej Stachowicz, bramkarz Jodły na posterunku.

W 31 minucie groźniej zaatakowali piłkarze Jodły. Daniel fauluje jednego z zawodników gości na 20 metrze, do piłki podchodzi Dariusz Rysiewski i ładnym uderzeniem pokonuje Adriana Jurczaka. Już 3 minuty później piłkę z autu w pole karne wrzuca Daniel Pietrzyk, ta wpada wprost na głowę Kamila Janasa i jest 1:1.

W 45 minucie w pole karne wpada zawodnik Jodły, Michał Marlecki i strzałem w długi róg pokonuje Adriana Jurczaka.

15 minut po przerwie lewą stroną szarżuje Rafał Grzybowski, płasko dośrodkowuje do Daniela Pietrzyka, ale ten ostatni nie może dojść do piłki bo jest faulowany i sędzia Łukasz Suwała wskazuje na "wapno". Rzut karny na gola zamienia Andrzej Drachal.

W 63 minucie sam na sam z Adrianem Jurczakiem wychodzi Maksymilian Kiraga i strzałem w długi róg pokonuje naszego bramkarza.

W 85 minucie na bramkę Macieja Stachowicza uderza Kamil Janas, piłka po rykoszecie ląduje obok słupka.

W 90 minucie drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje obrońca Plonu Daniel Maj. Po zakończeniu spotkania czerwoną kartką ukarany został jeden z zawodników Jodły za niecenzuralne słowa skierowane do sędziego głównego meczu, Łukasza Suwały.

W 94 minucie faulowany w polu karnym jest Rafał Grzybowski i sędzia po raz drugi wskazuje na punkt oddalony 11 metrów od bramki. Ponownie Andrzej Drachal i ponownie bramka.

Plon ma do rozegrania jeszcze jedno spotkanie. 18 listopada Plon podejmie Pilicę Nowe Miasto.

Plon: Jurczak - Bińkowski, Maj, Janas, Mąkosa (75'Szymczak) - Rolnik, Molęda, Fusiek, Grzybowski - Drachal, Pietrzyk

Rezerwowi. Miękus, Wołos, Fiet

Jodła: Stachowicz – Jaworski (70 P. Górski), Szmit, Oczkowski (30 Marlecki), Rajchel, Lipka, Osiński, Rysiewski, Gromski, Kiraga, Cierzuch (70 Marchewka, 75 S. Lipka).