Porażka z Rykami 0 : 2 .

• autor: skrzatgarbatka, 2013-03-24 20:26

W siódmym meczu sparingowym przed rundą wiosenną ponieśliśmy drugą porażkę,po dobrej grze przegraliśmy z Ruchem Ryki 0 : 2 .Bramki straciliśmy w 80 i 85 minucie co ciekawe druga bramka padła gdy graliśmy w osłabionym składzie Lukasz Bińkowski dostał od sędziego karę  5 min. Do momentu utraty goli to nasz zespół dyktował warunki na placu gry ,już w po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić, doskonałych sytuacji nie wykorzystali Rafał Grzybowski w 13 min. strzał w poprzeczkę ,Michał Rolnik sam na sam z bramkarzem w 25 min.Druga połowa to to ponownie Grzybek sam na sam z bramkarzem i podobnie Mateusz Kocyk.Jak mówi przysłowie niewykorzystane sytuacje lubią się mścić czego efektem stracone dwa gole w odstępie pięciu minut.Podsumowując to spotkanie był to mecz niewykorzystanych sytuacji z naszej strony może cieszyć coraz lepsza gra młodych zawodników ( Kowalik, Wołos ) smucić natomiast konsekwencja w grze obronnej zbyt łatwo traciliśmy bramki w tym meczu.

Skład Plonu : Stachurski,Molenda B.,Wołos,Sałek,Kowalik,( 67  Labuński ),Molęda D.,Wiraszka ( 55 Bińkowski ),Rolnik (75  Kowalczyk ),Grzybowski,Fusiek,Kocyk.   Z różnych względów nieobecni : Zając,Mąkosa,Maj,Jędra.

• Komentarzy [20]
  • czytano: [780]

autor: ~... 2013-03-24 21:07:21

avatar Nie jest zle chyba :)

autor: ~Plonista. 2013-03-24 21:12:15

avatar Nigdy nie jest tak dobrze że nie mogło by być lepiej.Ważne że robicie postępy.

autor: ~Krzysio 2013-03-25 09:45:04

avatar Cóż za opis spotkania :) byłem na meczu i chyba byliśmy na dwóch różnych spotkaniach. Na uwagę zaskakuję fakt, że Plon miał tyle sytuacji i przegrał mecz. Niech gość co to pisał przypomni sobie jak ich ratował Stachurski dwie sytuacje sam na sam...

autor: ~grajek 2013-03-25 11:07:59

avatar No tak ale tylko dzięki nieudolności zawodników Plonu wygraliście ten mecz.Zmiany i sędzia zrobiły swoje.Fakt mieliście dwie setki ale nic poza tym.

autor: ~Krzysio 2013-03-25 15:52:33

avatar Człowieku co ty piszesz w ogóle?! dlaczego chcesz zamazać prawdziwy obraz spotkania? Najlepszy był komentarz, że jedną bramkę straciliście grając w osłabieniu jak by był to mecz ligowy była by czerwona kartka. MKS grał w pierwszej połowie rezerwowym składem ( zobacz ile zmian było w MKS-ie a ile u was?!) jak w drugiej połowie weszli podstawowi zawodnicy nie wiedzieliście co się dzieje! Wymowny był komentarz waszego trenera: gdybym miał do dyspozycji takich zawodników jak MKS! to są słowa waszego trenera! Druga połowa to atak za atakiem MKS a ty piszesz, że mieliście non stop przewagę tragedia i trochę obiektywizmu!

autor: ~MKS FAN 2013-03-25 15:56:17

avatar a gdzie były te dwie sytuacje sam na sam w drugiej połowie? chyba nie ten mecz popieram Krzysia! Poprzeczka to taki strzał, że szkoda gadać gość do tej pory się zastanawia jak to w ogóle uderzyło w poprzeczkę! Sam na sam mieliście raz w pierwszej połowie ale obronił nasz bramkarz! obiektywnie gdyby to był normalny mecz to wynik powinien być 4:1 dla MKS! tyle w tym temacie, życzymy powodzenia Plonowi w lidze i to bez złośliwości!

autor: ~kaka 2013-03-25 17:42:18

avatar co i znów sedzia zawalił tragedia

autor: ~pilkarz 2013-03-26 11:56:35

avatar Panowie gralem w tym meczu i takie Ryki to w Radomskiej klasie okregowej to środek tabeli maks,jezeli sa na 9 miejscu u siebie w 4 to co to za poziom jest?Pozdrawiam kolegow z mks ,bez napinania się.

autor: ~... 2013-03-26 13:35:02

avatar Kolega z Ryk wspomniał, że nasz trener był pod wrażeniem względem zawodników MKS-u... zastanówmy sie teraz, co prezentujemy sami. Myśle, że trener Leszczyńskim wie co mówi i dostrzega różnice. Zajmijmy sie swoim podwórkiem, Pozdro Mks-a

autor: ~PAN PIŁKARZ 2013-03-26 18:01:06

avatar Panowie z Plonu gracie całkiem nieźle na pewno nie macie się czego wstydzić i myślę, że stać was więcej jak tylko grę na utrzymanie. W meczu z wami testowaliśmy zawodników pod względem przydatności w rundzie dopiero w drugiej połowie wszedł pierwszy skład stąd wyrównana gra w pierwszej połowie a nawet wasza przewaga! bardzo podobał mi się ostatni komentarz, który był bardzo wymowny! ale rozbawił mnie komentarz ,,piłkarza'' w radomskiej okręgówce był by środek tabeli ja myślę, że wy byście mieli w naszej okręgówce podobne miejsce które macie obecnie! mecz meczowi nie równy więc kolego nie porównuj a skoro grałeś w meczu to wstydź się, że nie wygrałeś z tak słabym zespołem jak nasz! Pozdrawiamy PLON i prawdziwych piłkarzy a nie pseudo zawodniczków

autor: ~PAN PIŁKARZ 2013-03-26 18:02:45

avatar gratulujemy transferu bo Stachurski to nasz wychowanek i jest to bardzo dobry bramkarz! dzięki niemu zarobicie parę punktów! pozdrawiamy

autor: ~.. 2013-03-27 11:47:54

avatar Gdzie występował wcześniej? slyszałem, że postawny człowiek z Niego.

autor: ~Puławy 2013-03-27 13:57:54

avatar Ruch w rezerwowym składzie? Po przerwie weszli podstawowi zawodnicy? hehehe przeciez takim składem jak na waszej stronie graliscie w lidze, nie rozumiem co autor wczesniejszych postów chciał osiągnąć?

autor: ~PAN PIŁKARZ 2013-03-27 15:34:51

avatar Takim składem? hahaha odszedł Starosz który był etatowym lewym obrońcą na prawej obronie grał Jacyna, który to odszedł do Łukowa! to już masz 50% obrony. Zgodzę się, że poprzednią rundę grali Prządka i Stolarek ale mamy jeszcze dwóch środkowych obrońców Leonarcik i Jeżewski ale oni pracują i mieszkają w Wawie przez co nie trenują! gdyby trenowali raczej by grali w pierwszy składzie a nawet jak by nie grali na pewno rywalizacja na tych pozycjach. Środkowi pomocnicy grali ci co w poprzedniej rundzie, prawy pomocnik dopiero do nas przyszedł a lewy pomocnik Chachuła siedział w poprzedniej rundzie na ławie a teraz Trener daj mu szanse a ataku niezmiennie grają Sikora i Kępka ale mocno naciska ich Gransztof, który strzelił 2 bramki i jedną setkę zmarnował do tego leczył przez 3/4 rundy kontuzję

autor: ~PAN PIŁKARZ 2013-03-27 15:36:59

avatar Kolego z Puław coś się nie zgadza? Co do Stachurskiego to grał w Motorze Lublin, Wiśle Puławy oraz Energii Kozienice więc transfer do PLONU był dużym zaskoczeniem. Będą z niego ludzie i będzie bronił śmiem twierdzić, że to będzie najlepszy bramkarz w lidze!

autor: ~Puławy 2013-03-27 16:09:47

avatar napisałeś że graliście rezerwowym składem, a w drugiej połowie wszedł pierwszy skład? Więc albo nie znasz swoich zawodników albo próbujesz wytłumaczyć słabą dyspozycję swoją i swoich kolegów w pierwszej połowie. Z zawodników którzy weszli w drugiej połowie jedynie Grykałowskiego można nazwać podstawowym. Reszta to "ogony" drużyny. Więc nie wiem po co tak sie napinasz tutaj...

autor: ~anonim 2013-03-27 17:22:13

avatar Panowie, jakby nie bylo w plonie tez brakowalo podstawowych zawodnik. Miedzy innymi Zajac, Makosa, Maj. Prawie cala linia obronna

autor: ~.. 2013-03-27 17:49:07

avatar Przeszłość dobrą ma Stachurski. Garbatce potrzebny jest dobry łapacz, umiejący również pokierować obroną. Czekamy na pierwszy ligowy mecz.

autor: ~Plonista. 2013-03-27 20:19:06

avatar Koledzy z Pulaw i Ryk mecz już za nami pozdrawiamy i życzymy powodzenia w lidze Plonista.

autor: ~PAN PIŁKARZ 2013-03-28 11:50:08

avatar Temat zamknięty powodzenia dla PLONU w lidze, będziemy śledzić występy Stachurskiego przez co zyskaliście kibiców w Rykach! Do zobaczenia w letnim sparingu podejrzewam, że się taki mecz odbędzie!