Krępianka Rzeczniów 3:4 LKS Plon Garbatka
Skaryszewianka Skaryszew 5:1 KS Magnuszew
Broń II Radom 2:1 Polonia Iłża

Aktualności

Bardzo cenne punkty w spotkaniu z Legionem.

• autor: kapi20087, 2013-05-02 12:00

W spotkaniu 22 kolejki Tymex Ligi Okręgowej Plon Garbatka pokonał Legion Głowaczów 1:0. Nasz zespół zmazał plamę po niedzielnej porażce w Lipsku z Powiślanką.

Już w 4 minucie Mateusz Kocyk znalazł się sam na sam z bramkarzem Legionu, Sylwestrem Krynickim, jednak piłka zatrzymała się na słupku. Kolejna groźna sytuacja ze strony Plonu miała miejsce w 39 minucie, kiedy to do dośrodkowania z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Mateusz, jednak na posterunku Krynicki. Jedyna bramka dla naszego zespołu padła w 51 minucie. Mateusz Kocyk zdecydował się na strzał z 25 metrów i piłka pod odbiciu się od słupka wpadła do siatki, bramkarz Legionu bez jakichkolwiek szans na obronę strzału. I po tej bramce Plon został zepchnięty do defensywy. Zespół gości dowodzony przez byłego piłkarza Naszego zespołu, Zbigniewa Osińskiego, tworzył sytuację, jednak żadna z nich nie została zamieniona bramkę.

Plon: Stachurski - B.Molenda, Zając, Sałek, Wołos - Rolnik (90' Mąkosa), Kowalik, Molęda, Grzybowski - Fusiek, Kocyk (70' Wiraszka)

Legion: Krynicki - Ogonowski, Pawlonka, Ł.Krupa (46' Śmielak), A.Krupa - Madej, Banach, M.Czubaj, Wolski - Spytek, Konopka

Widzów:150

Żółte kartki: Rolnik, Zając - M.Czubaj

Pozostałe środowe spotkania:

Gracja Tczów - Zwolenianka Zwoleń 2:1 (1:1)

Bramki: P.Krajewki, Ruszkowski dla Gracji

Oskar Przysucha - Jodła Jedlnia Letnisko 5:1 (2:1)

Bramki: Płuciennik 4', P.Gil 40', Kucharski 52', Maciejczak 54', Krzyżanowski 70' - Cierzuch 13' z karnego

Skaryszewianka Skaryszew - Powiślanka Lipsko 0:0

KS Warka - RuszCovia Borkowice 5:1 (2:1)

Bramki: Filipek 12', 25', 60', 85', Romański 54' - Ł.Sapieja 43'

Pilica Nowe Miasto - Oronka Orońsko 4:0 (1:0)

Bramki: Sarkowicz 1' z karnego, 85', M.Rzepkowski 49', Kalinowski 79'

Proch Pionki - Zawisza Sienno 1:1

Bramki: Bolek 10' - Wójcik 51'

Iłżanka Kazanów - Sokół Przytyk 1:2