Jest nowy prezes. Plon wznowił treningi.

• autor: kapi20087, 2014-01-18 10:56

Początek roku to zazwyczaj liczne zmiany. Na początku 2014 roku w zespole outsidera Tymex Ligi Okręgowej doszło do kilku znaczących zmian na kluczowych stanowiskach. Więcej w rozwinięciu.

NOWY PREZES WYBRANY.

W piątkowe popołudnie odbyło się zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze, którego celem było podsumowanie 2013 roku, pożegnanie ustępującego prezesa - Jerzego Leszczyńskiego oraz uzupełnienie składu zarządu. Zaczęło się od przedstawienia sprawozdania działalności LKS Plon w 2014 roku. Później odbyła się najbardziej wyczekiwana tego dnia część obrad czyli wybory nowego prezesa LKS Plon. Nowym prezesem, bez żadnych głosów sprzeciwu został wybrany wcześniejszy członek zarządu - Piotr Pacocha. Ponadto do zarządu dołączony został Paweł Janik. Po wyborach przyszła pora na pożegnanie Jerzego Leszczyńskiego, dziękował zarząd, członkowie Klubu, Wójt - Robert Kowalczyk, Przewodniczący Rady Gminy - Włodzimierz Mazur  oraz prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej - Sławomir Pietrzyk. Jerzy Leszczyński zapewnia, że rezygnacja z funkcji prezesa wcale nie oznacza tego, że na stałe odłączy się od Plonu. Wręcz przeciwnie, ustępujący prezes ma pomagać obecnemu zarządowi w pracy.

PLON PO RAZ DRUGI W TYM ROKU.

Wczoraj o godzinie 15:00 po raz drugi w 2014 roku na Orliku przy Kolejowej trenowali piłkarze Plonu. Zajęcia poprowadził nowy szkoleniowiec - Mariusz Sztobryn. Zawodnicy przeszli testy wydolnościowe oraz rozegrali grę wewnętrzną.  Łącznie w zajęciach uczestniczyło 15 piłkarzy, wśród których można zauważyć 5 nowych twarzy m.in bramkarz Prochu Pionki, były zawodnik Zwolenianki Zwoleń oraz 3 graczy Gryfa Policzna. Być może w zespole Plonu zamelduje się kolejny bramkarz oraz pomocnik, których nazwiska zostaną podane, kiedy zawodnicy będą na 100% dogadani. W zajęciach z różnych przyczyn nie uczestniczyli: Oskar Zając, Łukasz Binkowski, Arkadiusz Fusiek, Michał Rolnik, Dawid Molęda, Piotr Mąkosa oraz Jacek Alot. Kolejny trening ekipy Mariusza Sztobryna odbędzie w najbliższy poniedziałek o godzinie 17:30, tradycyjnie na orliku przy Kolejowej.

autor: ~kibic 2014-01-19 13:54:48

avatar noto teraz zebrać dobra ekipe i walczyć o utrzymanie . B szkoda spuścić plon do A klasy po tylu latach gry w kl O

autor: ~lk 2014-01-19 18:10:29

avatar teraz trzeba ich pogłaskać i powiedzieć po co wam to było