Wreszcie skutecznie.

• autor: kapi20087, 2014-03-08 19:49

Skutecznie, dobrze, czyli tak jak powinno być. Plon po raz kolejny odniósł zwycięstwo w meczu kontrolnym, co na pewno napawa optymizmem. Tym razem Nasz zespół rozbił na własnym boisku reprezentującego lubelską A-klasę - Zawiszę Garbów 4:0 po dwóch bramkach Mateusza Kocyka oraz Daniela Maja i Pawła Sztobryna. Więcej w rozwinięciu.

Po sobotnim meczu można powiedzieć jedynie, że oby tak w lidze. Zarówno w obronie jak i w ataku Plon zagrał dobre spotkanie. Nie zawiodło praktycznie nic. Było tak, jak być powinno.

Podopieczni Mariusza Sztobryna tradycyjnie rozpoczęli od mocnego uderzenia. W 5 minucie po dograniu z prawej strony Bartosza Ruszkowskiego piłkę w siatce umieścił Paweł Sztobryn. Na odpowiedź gości gości trzeba było czekać aż do 32 minuty. Po błędzie jednego z zawodników Plonu w sytaucji sam na sam znalazł się napastnik gości, ale fatalnie spudłował.

Druga odsłona również została dobrze rozpoczęta. Z przed pola karnego uderzał Mateusz Kocyk i piłka wpadła do bramki strzeżonej przez Karola Kasicę. 6 minut później po raz kolejny próbował Kocyk, ale tym razem nieskutecznie. W 69 minucie w polu karnym znalazł się Daniel Maj i strzałem w długi róg pokonał bramkarza Zawiszy. W 72 minucie trzecią swoją okazję miał Kocyk i po raz drugi w tym meczu skierował piłkę do siatki w sytuacji sam na sam. W 89 minucie wynik próbował ustalić Bartosz Ruszkowski, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

Plon: Modelewski - zawodnik testowany ,Binkowski, zawodnik testowany, Grzybowski - Kozłowski, Fusiekzawodnik testowany, Ruszkowski - Sztobryn, Kocyk oraz Miękus, zawodnik testowany, Maj, Mąkosa, Wołos

Zawisza: Kasica - Pacholik, Plecha, Chabros, Adamczyk - Marciniak, Plecha, Skowronek, Rzeźnik - Dąbrowski, Pinkiewicz oraz Kanadys, Madejski, Plecha