Pierwszy sparing zdecydowanie na plus!

• autor: kapi20087, 2014-07-21 21:57

W pierwszym spotkaniu przygotowawczym piłkarze Plonu Garbatka zmierzyli swoje siły z ligowym rywalem, czyli Powiślanką Lipsko. Po stronie zysków 4, natomiast strat 2 bramki. Sparing jak najbardziej na plus. Podopieczni Mariusza Sztobryna pewnie pokonali Lipszczan 4:2. Łupem bramkowym autor dwóch bramek - Rafał Grzybowski podzielił się z Mateuszem Kocykiem oraz jednym z zawodników testowanych. Więcej w rozwinięciu.

Spotkanie idealnie ułożyło się dla czarno - zielonych. W 5 minucie do końca poszedł Robert Kowalkowski i idealnym dośrodkowaniem obsłużył Kocyka, który głową skierował piłkę do siatki. Kilka chwil później Kocyk miał okazję do podwyższenia wyniku, ale jej nie wykorzystał. W 16 minucie sprawdziło się powiedzenie, że "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić". Nieporozumienie obrońców wykorzystał napastnik gospodarzy niedzielnego meczu i niestety było 1:1. Na odpowiedź gości trzeba było tylko do 16 minuty. Wtedy to jeden na jeden z bramkarzem znalazł się Rafał Grzybowski i pewnym strzałem wyprowadził Plon na prowadzenie.

W pierwszej odsłonie pierwszego spotkania kontrolnego Nasz zespół zdecydowanie górował jeżeli chodzi o rozegranie. Bardzo miło jest oglądać mecz, gdy Twoja drużyna zdecydowanie lepiej sobie radzi. Oby podobnie było w meczach ligowych. Tego życzę zawodnikom LKS Plon na początku letnich przygotowań.

Efektem dobrego rozegrania były dwie kolejne bramki. Pierwsza autorstwa testowanego zawodnika, a druga ponownie autorstwa Grzybowskiego.

W drugiej nie było już tak "różowo", chociaż na początku drugiej części gry okazje do podwyższenia i tak korzystnego rezultatu miał Ernest Kozłowski, ale trafił w słupek. Piłkarze Plonu grali słabiej niż w pierwszych 45 minutach. Duży wpływ miała na to pogoda, bowiem temperatura tego dnia w Lipsku sięgała nawet 35 stopni. Powiślance sił starczyło tylko na jedną bramkę i skończyło się 4:2 dla gości.

Plon: zawodnik testowany - Prokop, Zając, Marszałek - zawodnik testowany, Fusiek, zawodnik testowany, Kowalkowski, Grzybowski - Kocyk, Sztobryn oraz Kozłowski, Jędra, Mąkosa, Maj

Kolejny mecz sparingowy Plon Garbatka zagra w środę. Przeciwnikiem będzie beniaminek rozgrywek LO - KP Stanisławice. Początek spotkania o 18:30 na Stadionie w Garbatce.

Wyniki meczów Naszych ligowych rywali:

Gryf Policzna - KP Stanisławice 2:6

Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto 5:1

Oronka Orońsko - GKS Jedlińsk 3:4

Zwolenianka Zwoleń - Jodła Jedlnia Letnisko 3:2

Energia Kozienice - Legion Głowaczów 0:2

KS Warka - KS Konstancin 3:1

autor: ~kibic 2014-07-22 15:43:28

avatar ja was proszę nie róbcie jaj bo się będzie cały Radom i okolice śmiał. 6 liga polska i nazwiska zawodnikow owiane wielka tajemnica. zawodnik testowany nr 1 nr 2 nr 3 nr 4 nr 5 itd A to są kopacze z 3 czy z 4 ligi? czy amatorzy, którzy raz prosto w swoim życiu kopnęli piłkę. W ekstraklasie takich metod nie stosują tylko w Plonie Garbatka. Chyba takich biorą rozchwytywanych grajków żeby trzeba ich nazwiska ukrywać hehe

autor: ~Grom 2014-07-23 11:28:12

avatar A Ty kibic czemu się pod nickiem ukrywasz? po co pisać nazwiska żeby tacy jak Ty mogli się nabijać?