Plon walczy do końca. Bez zmian w tabeli.

• autor: kapi20087, 2014-11-02 21:37

Po pełnym emocji i dramaturgii meczu 13 kolejki Campeon.pl Ligi Okręgowej Plon Garbatka pokonał na własnym boisku zespół LKS-u Promna po bramkach Mateusza Kocyka i Bartosza Ruszkowskiego 2:1.

Więcej  ----->

Po sensacyjnym zwycięstwie w Iłży z Polonią (2:1) piłkarze Plonu Garbatka do niedzielnego meczu z mającym duże aspiracje LKS-em Promna przystępowali w bardzo dobrych humorach. Udało się szczęśliwie wygrać i można myśleć już o następnym spotkaniu w niedzielę, 9 listopada z Radomiakiem II Radom. Już teraz serdecznie zapraszam!

Plon Garbatka - LKS Promna 2:1 (0:1)

Pierwsza połowa przeciętna w wykonaniu Plonu, a na boisku przez pierwszy kwadrans wiało nudą. Kibice, którzy się spóźnili nie mają czego żałować. W pierwszej odsłonie więcej z gry mieli goście i udokumentowali to bramką. W 28 minucie pięknym wolejem z okolic 20 metra popisał się Łukasz Pełka i piłka wpadła za kołnierz zaskoczonego Kamila Kowalczyka. Kilka chwil po tej bramce swoją szansę mieli gospodarze. Dobrym podaniem obsłużony został kapitan zespołu - Mateusz Kocyk, ale fatalnie spudłował w sytuacji sam na sam.

Na drugą połowę piłkarze Plonu Garbatka wyszli zupełnie odmienieni, czego efektem była szybko zdobyta bramka. W 47 minucie po raz kolejny dobre podanie dostał Mateusz Kocyk i tym razem się nie pomylił.         Po wyrównującej bramce Nasi zawodnicy wyraźnie nabrali wiatru w żagle. Sam Kocyk miał trzy wyśmienite sytuacje, ale żadnej z nich nie potrafił zamienić na bramkę. W 90 minucie wszystko mogło się zemścić. Dobrego dośrodkowania z prawej strony nie wykorzystał zawodnik Promnej. Do regulaminowego czasu gry arbiter główny - Artur Obłękowski doliczył 3 minuty. W 93 minucie rezerwowy Ernest Kozłowski podał do drugiego z rezerwowych - Bartosza Ruszkowskiego, a ten ładnym strzałem pod poprzeczkę ustalił wynik spotkania. Ogromna radość zarówno zawodników, jak i kibiców jak najbardziej zasłużona. Oby jej było jak najwięcej!

Plon: Kowalczyk - Prokop, Marszałek, Kowalkowski - W.Jędra (85' Binkowski), Neska (70' Kozłowski), Fusiek, Sałek, Grzybowski (60' Zając) - P.Sztobryn (79' Ruszkowski), Kocyk (Cpt)

Sędziował: Artur Obłękowski jako główny

Zółte kartki: Prokop (4 w sezonie - pauzuje w następnym meczu), P.Sztobryn (4 w sezonie)