Liga wystartuje w najbliższy weekend, Plon za tydzień.

• autor: kapi20087, 2015-03-20 19:38

Po wielu dniach rozgrywki wznawia Campeon.pl Liga Okręgowa. Na początek wiele ciekawych spotkań. Szkoda tylko, że piłkarze Plonu zagrają dopiero w następnej kolejce, bowiem z rozgrywek wycofał się zamykający ligową tabelę, Wulkan Zakrzew. Zamiast tego zawodnicy Mariusza Sztobryna zagrają sparing z Megawatem Świerże Górne. W sobotę rozgrywki wznawiają młodzi piłkarze z rocznika 99. Na początek zagrają na własnym boisku z... Megawatem. Więcej w rozwinięciu --->

Na początku rundy wiosennej trzeba sobie zadać pytanie: jak będzie? Tego nie wiadomo. Może być dobrze, może być źle. Lepiej,  żeby spełniła się ta pierwsza opcja.

Bez problemów rozgrywki powinni wznowić zawodnicy z rocznika 99. Tutaj w przerwie zimowej również działo się wiele. Na początku przygotowań funkcję trenera pełnił Artur Gugała, ale wyjechał za granicę, więc schedę po nim przejął Rafał Marczak. Miejmy nadzieję, że kilka treningów z nowym trenerem przyniesie efekt i juniorzy zainkasują pierwsze 3 punkty.

Plon 99 Garbatka - Megawat 99 Świerże Górne, niedziela godz.11:00.

Sędziuje: Maciej Pietrzyk

Teraz kilka słów o rozpoczynających się najbliższy weekend rozgrywek Ligi Okręgowej. Tutaj na pierwszy plan wysuwają się dwa spotkania. Pierwsze to derbowy pojedynek w Iłży, gdzie miejscowa Polonia zagra z Powiślanką Lipsko. Iłżanie mają apetyt na awans i jest duże prawdopodobieństwo, że osiągną swój cel. Zbroi się również KS Warka oraz LKS Promna. Walka o awans zapowiada się pasjonująco.

Jeśli chodzi o zespoły walczące o awans to tam będzie działo się bardzo mało. Jeśli z czwartej ligi nie spadnie żaden zespół to okaże się, że przez pół roku grane było o "pietruszkę".

17 kolejka Ligi Okręgowej

Sobota:

Polonia Iłża - Powiślanka Lipsko godz.14:00

KS Potworów - Iłżanka Kazanów godz. 14:00

Radomiak II Radom - KS Warka godz. 15:00

Proch Pionki - Jodła Jedlnia Letnisko godz. 15:00

Plon Garbatka - pauzuje

Niedziela:

Legion Głowaczów - KP Stanisławice godz. 13:00

Oronka Orońsko - LKS Promna godz. 14:00

Pilica Nowe Miasto - Zawisza Sienno godz. 14:00

Seniorzy zamiast meczu ligowego, zagrają sparing. Przeciwnikiem będzie reprezentujący radomską A-klasę, Megawat Świerże Górne. Początek meczu o godzinie 15:30 na boisku w Świerżach.