Podsumowanie 21 kolejki CLO.

• autor: kapi20087, 2015-04-20 17:35

Sensacyjny wynik w Iłży, lekkie zwycięstwo Prochu w Stanisławicach oraz pierwsze boiskowe zwycięstwo Oronki -  to wszystko i nie tylko wydarzyło się w 21 kolejce Campeon.pl Ligi Okręgowej. Więcej --->

Na początek kolejki Polonia Iłża grała na własnym boisku z Iłżanką Kazanów i wydawało się, że zainkasuje pewne 3 punkty, ale nic bardziej mylnego. Gospodarze przez ponad 60 minut musieli grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Łukasza Kaczmarzyka. Goście wygrali pewnie, 3:0 i trzeba przyznać, że ten wynik jest sporą sensacją.

Łatwe zwycięstwo w Stanisławicach odniósł Proch. Prochownia była zabójczo skuteczna i już po 10 minutach prowadzili 2:0. Skończyło się 5:1 dla gości. A Stanisławice? Zespół Grzegorza Seremaka nie potrafi wygrać meczu i stacza się powoli po równi pochyłej.

Remisy 1:1 w spotkaniach Pilicy Nowe Miasto i KS Potworów oraz Radomiaka II Radom i Legionu Głowaczów. W tym drugim przypadku było bardzo ciekawie. Radomiak został wzmocniony kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny występującej w III lidze i postawił się ciut wyżej notowanym zawodnikom Legionu.

Nie bez problemów 14 zwycięstwo w tym sezonie odniósł lider - KS Warka. W jednej z ostatnich akcji meczu "Piwoszy" od remisu uratowała poprzeczka.

Kolejny słaby w wykonaniu piłkarzy Zawiszy Sienno. Po porażce na własnym boisku z rezerwami Radomiaka, tym razem zawodnicy Krzystofa Sieczki przegrali w Orońsku z Oronką 1:2. Obydwie bramki stracili w pierwszych 7 minutach tego spotkania. Nie zawiódł jedynie Tomasz Wójcik, który po raz kolejny trafił do siatki.

Polonia Iłża - Iłżanka Kazanów 0:3 (0:1)

KP Stanisławice - Proch Pionki 1:5 (0:2)

Radomiak II Radom - Legion Głowaczów 1:1 (0:1)

KS Warka - Powiślanka Lipsko 1:0 (0:0)

Oronka Orońsko - Zawisza Sienno 2:1 (2:0)

Pilica Nowe Miasto - KS Potworów 1:1 (0:1)

Wulkan Zakrzew - LKS Promna 0:3 walkower