Podsumowanie 22 kolejki CLO.

• autor: kapi20087, 2015-04-27 22:24

Wszystkie wydarzenia 22 kolejki Campeon.pl Ligi Okręgowej przyćmiła koszmarna kontuzja byłego zawodnika Plonu Garbatka, a obecnie napastnika Prochu Pionki - Mateusz Kocyka. W sobotnim meczu z Pilicą Nowe Miasto zerwał wiązadła krzyżowe w nodze i będzie pauzował przez najbliższe miesiące. Redakcja serwisu życzy szybkiego powrotu do zdrowia! O meczu Prochu, jak i o innych meczach w rozwinięciu. --->

Zacznijmy od meczu w Pionkach, gdzie Proch przegrał z Pilicą Nowe Miasto 3:4. Do przerwy nie było jeszcze tak źle, Proch remisował, na początku drugiej odsłony miał okazję do zdobycia bramki, ale trzy punkty popłynęły z Pilicą, która do Pionek przyjechała w zaledwie 13 osobowym składzie.

W drugim sobotnim spotkaniu Jodła Jedlnia, po ubiegłotygodniowej porażce w Garbatce, chciała wreszcie zdobyć punkty. Udało się zdobyć tylko jeden punkt, bowiem młodzi piłkarze rezerw, bez wsparcia z pierwszego zespołu, postawili twarde warunki i skończyło się 3:3.

Teoretycznie najłatwiejsze zadanie z grona 4 zespołów aspirujących do awansu miał LKS Promna, który zmierzył się z broniącym się przed spadkiem KP Stanisławice. Zawodnikom Marcina Sikorskiego wszystko poszło zgodnie z planem, a ozdobą meczu było trafienie Michała Orłowskiego.

Na "pięć" spisał się Legion Głowaczów oraz zawodnik tego klubu - Piotr Bolek, który trafił wszystkie bramki dla swojego zespołu, natomiast goście z Orońska odpowiedzieli zaledwie jedną bramką. Zawodnicy Oronki cały czas walczą o utrzymanie w "okręgówce".

Do gry w Zawiszy Sienno powrócił po kontuzji Michał Klaus i zawodnicy Krzysztofa Sieczki po serii niepowodzeń wreszcie zdobyli punkt po bramce autorstwa... Michała Klausa z rzutu karnego. Remis jest dobrą informacją dla piłkarzy Plonu Garbatka, którzy potknęli się w Kazanowie remisując 1:1.

Po dwóch porażkach z rzędu wydawało się, że Polonia Iłża podniesie się z marazmu, ale nic bardziej mylnego. Tym razem pogromcą podopiecznych Dominika Rokity był zespół KS-u Potworów, który za niecały tydzień przyjedzie do Garbatki.

Jodła Jedlnia-Letnisko - Radomiak II Radom 3:3 (0:0)

Iłżanka Kazanów - Plon Garbatka 0:0.

LKS Promna - KP Stanisławice 3:0 (1:0)

Legion Głowaczów - Oronka Orońsko 5:1 (2:0)

Zawisza Sienno - KS Warka 1:1 (0:0)

KS Potworów - Polonia Iłża 1:0 (1:0)

Powiślanka Lipsko - Wulkan Zakrzew 3:0 walkower.