Nikt nie chce wygrać tej ligi. Z faworytów wygrał tylko LKS...

• autor: kapi20087, 2015-05-10 23:22
Nikt nie chce wygrać tej ligi. Z faworytów wygrał tylko LKS Promna. Stany wreszc

W 23 kolejce emocji było chyba za całą rundę wiosenną. KS Warka zremisowała na boisku w Kolonce z Jodłą, natomiast Polonia Iłża w zaledwie 14 osobowym składzie przegrała z KP Stanisławice. Podopieczni Grzegorza Seremaka wreszcie przerwali fatalną passę. W lokalnych derbach na boisku w Siennie zdecydowanie lepsza była Powiślanka. Więcej --->

Tradycyjnie zacznijmy od początku. Oprócz meczu Plonu w Pionkach, w sobotę odbyło się tylko jedno spotkanie. Będący ostatnio w dobrej formie zespół KS-u Potworów pewnie pokonał rezerwy Radomiaka Radom.

W niedzielę odbyło się pięć spotkań. Iłżanka, która w 2015 roku jeszcze nie przegrała, podtrzymała dobrą passę. Tym razem na drodze ekipy prowadzonej przez Pawła Lewandowskiego stanęła Oronka Orońsko. Dwie bramki wystarczyły, aby zespół z Orońska nadal zajmował ostatnie (nie licząc Wulkana Zakrzew) miejsce.

Zespół KP Stanisławice meczu nie wygrał już dawno. Piłkarze Grzegorza Seremaka chcieli wreszcie wygrać, ale zadanie było bardzo ciężkie, bowiem do zespołu spod Kozienic przyjechała Polonia Iłża. Przy bardzo mocno padającym deszczu podopieczni Dominika Rokity nie mieli szans z beniaminkiem, chociaż jeszcze w ostatnich sekundach zmarnowali dwustuprocentową sytuację do zdobycia bramki.

W Kolonce Jodła grała z KS-em Warka. Do przerwy prowadzili Ci drudzy, po przerwie wyrównał niezawodny Grzegorz Lipka. W następnej kolejce do Warki przyjedzie niepokonana Iłżanka i powinno być bardzo ciekawie.

Ostatni z faworytów czyli LKS Promna miała, podobnie jak zespół z Warki, (wydawało się) bardzo ciężkie zadanie, ale Pilica Nowe Miasto kompletnie się nie postawiła. Bramkarz Pilicy sześć razy nachylał się, aby wyjąć piłkę z siatki.

W ostatnim spotkaniu 23 kolejki Campeon.pl Ligi Okręgowej odbyły lokalne derby. Zawisza poległ na własnym boisku z będącą w dobrej formie, co potwierdzili dzisiejszego popołudnia w Siennie. Zawodnicy Łukasza Gorgonia wygrali aż 7:0.

KS Potworów – Radomiak II Radom 4:0

Oronka Orońsko – Iłżanka Kazanów 2:0

Jodła Jedlnia Letnisko – KS Warka 1:1

Zawisza Sienno – Powiślanka Lipsko 0:7

LKS Promna – Pilica Nowe Miasto 5:0

KP Stanisławice – Polonia Iłża 3:2