Podsumowanie zawodnikow - bramkarze!

• autor: kapi20087, 2015-06-30 18:00

Rozpoczynamy nasze posezonowe podsumowania piłkarzy! W kilku tekstach ocenimy wszystkie formacje Czarno-zielonych oraz przeanalizujemy grę poszczególnych zawodników. Na pierwszy ogień tradycyjnie idą bramkarze, a właściwie trzech piłkarzy grających na tej pozycji.

W tym sezonie dostępu do bramki Plonu Garbatka broniło trzech golkiperów. Trenerzy Mariusz Sztobryn oraz Piotr Nowak najczęśniej (30-krotnie) wierzyli umiejętnościom bramkarskim Kamila Kowalczyka. Nasz zawodnik puścił 45 bramek w 29 spotkaniach, co daje średnią 1,55 puszczonego gola/mecz.

Kamil Kowalczyk:

Campeon.pl Liga Okręgowa: 29 spotkań, 2565 minut, 45 puszczonych goli

Zyko-Dróg Puchar Polski: 1 spotkanie, 90 minut, 1 puszczony gol

Ten sezon to istna sinusoida byłego bramkarza MKS-u Kozienice. Miewał słabsze występy takie jak mecz w Warce, czy mecz w Orońsku, gdzie puścił odpowiednio 6 i 5 bramek, ale też pokazywał, że warto na niego stawiać. Potwierdził to w wyjazdowym spotkaniach z Zawiszą Sienno czy Polonią Iłża, gdzie puścił po jednej bramce. Popularny "Cypel" w następnym sezonie prawdopodobnie nadal będzie zawodnikiem naszej drużyny. Dziękujemy za ten sezon i życzymy powodzenia w kolejnym.

Krzysztof Miękus:

Campeon.pl Liga Okręgowa: 1 spotkanie, 90 minut, 1 puszczona bramka

No cóż, to był prawdopodobnie ostatni sezon najstarszego grającego zawodnika Plonu Garbatka w tym sezonie. Zagrał 90 spotkanie z rezerwami Radomiaka Radom (6:1). Wiele więcej napisać nie można, bo nie ma co oceniać po tym jednym, w dodatku wygranym spotkaniu.

Patryk Olewiński:

Campeon.pl Liga Okręgowa: 1 spotkanie, 45 minut, 0 puszczonych bramek

Trochę żartem można stwierdzić, że Olewiński jest jedynym zawodnikiem, który w tym sezonie nie puścił bramki. Zawodnik ten dołączył do naszej drużyny w trakcie rundy wiosennej. Na debiut musiał czekać aż do ostatniego spotkania – domowy mecz z Oronką Orońsko. Zagrał 45 minut i zrobił to co do niego należało.

Już wkrótce kolejna część podsumowania, tym razem czas na obrońców!