Remis w drugim sparingu.

• autor: kapi20087, 2015-07-23 17:47

W drugim sparingu w letnim okresie przygotowawczym przed sezonem 2015/2016 Campeon.pl Ligi Okręgowej piłkarze Plonu Garbatka zremisowali na własnym boisku z Iłżanką Kazanów 2:2. Obie bramki zdobył niezawodny Rafał Grzybowski. Gra czarno-zielonych wyglądała bardzo słabo. Więcej --->

Plon Garbatka jest w rozsypce. W spotkaniu z drużyną Pawła Lewandowskiego w zespole Grzegorza Seremaka wystąpiło 13 zawodników, w tym dwóch z roczników 1999 oraz 2000. Warto też wspomnieć, że pierwsze 30 minut w seniorach zaliczył zaledwie 15-letni – Kacper Cmiel, a z zagranicy wrócił Artur Gugała. Nasi zawodnicy są testowani w różnych klubach. Mowa tutaj głównie o Robercie Kowalkowskim, Wojciechu Jędrze, Piotrze Sałku i Michale Rolniku, którzy grali w barwach Prochu Pionki w sparingu z LKS Promna (1:1). Definitywnie z klubem pożegnał się Kamil Marszałek, który trenowanie drużyny rezerw Zwolenianki Zwoleń. Nowymi zawodnikami naszego klubu zostaną dwaj gracze KP Stanisławice. To tyle, jeśli chodzi o wzmocnienia na ten moment.

Goście zagrali w normalnym, ligowym składzie z poprzedniego sezonu. Grupa młodych piłkarzy podparta dwoma doświadczonymi Pawłami – Lewandowskim i Chmielewskim – zagrała dobre 60 minut. W zespole Iłżanki testowany był bramkarz, Wojciech Zenka – ostatnio broniący dostępu do bramki w Jodle Jedlnia Letnisko.

Remis w tym spotkaniu, jak najbardziej trzeba docenić, ponieważ gospodarze przegrywając już 0:2 po pięknych strzałach z dystansu. Bramki dla gospodarzy to istne bliźniaczki. Dwa dośrodkowania z rzutu rożnego od Arkadiusza Fuśka do Rafała Grzybowskiego i dwie bramki.

W najbliższą sobotnę piłkarze Plonu Garbatka zagrają kolejny mecz kontrolny. Tym razem podopieczni Grzegorza Seremaka przyjdzie się zmierzyć z reprezentującym A-klasę – Zamłyniem Radom.

Plon: Kowalczyk (60' Cmiel) – Prokop, Żak, Mąkosa – zawodnik testowany 1, Gugała, zawodnik testowany 2, Neska, Jędra (30' Krawczyk) – Grzybowski, Fusiek

Sędziował: Daniel Sobania