Krępianka Rzeczniów 3:4 LKS Plon Garbatka
Skaryszewianka Skaryszew 5:1 KS Magnuszew
Broń II Radom 2:1 Polonia Iłża

Aktualności

Raport inauguracji młodzieży!

• autor: kapi20087, 2016-08-31 14:03

Nie wyszła inauguracja młodym piłkarzom Plonu Garbatka. W dwóch meczach ponieśli dwie bardzo wysokie porażki. Nie ma się za bardzo czym chwalić, ale trzeba o tym napisać. 32 bramki stracone i zaledwie jedna strzelona to nie jest powód do dumy.

Jako pierwsi na boisko wybiegli piłkarze z rocznika 2006. Zespół prowadzony w zastępstwie przez Artura Gugałę przegrał różnicą 9 bramek. Nie musiało być tak źle. Goście zdobyli szybkie dwie bramki w cztery minuty, natomiast gospodarze odpowiedzieli bramką zdobytą przez Kacpra Sobieszka. Zespół Młodzika pokazał, że potrafi lepiej grać w piłkę i w ciągu kolejnych 55 minut wbił swoim rywalom kolejne 7 bramek.

II Liga Okręgowa E1 Orlik (grano 4x15 minut): Plon Garbatka – Młodzik 18 Radom 1:10 (1:3, 0:2, 0:6, 0:1)

Bramki: Sobieszek 4’ – Kucharczyk 34’, 38’, 45’, Tuzinek 4’, 49’, Sowiźrał 32’, 40’, Karolak 2’, Bilski 10’, Piekarski 42’

Jeszcze gorzej zaprezentowali się zawodnicy z rocznika 2003, którzy po raz pierwszy zagrali na pełnowymiarowym boisku i nie była to dobra inauguracja. Hubertus przyjechał do Garbatki jak po swoje i zrobił z naszymi zawodnikami, co tylko chciał. Bramkarz gości Piotr Michalski mógł urządzić sobie drzemkę, bo nasi zawodnicy ani razu nie zagrozili jego bramce.

II Liga Okręgowa C2 Trampkarz (grano 2x30 minut): Plon Garbatka – Hubertus Chomentów 0:22 (0:8)

Bramki: Dujko 4’, 9’, 47’, 58’, 60’, Jastrzębski 13’, 16’, 19’, 50’, 51’, Lisek 30’, 38’, 43’, 53’, Czyż 41’, 47’, Matysiak 55’, Konwa 6’ , Dębiec 22’, Górnik 42’, Krawczyk 40’, 48’