Po punkty!

• autor: kapi20087, 2016-09-23 22:58

Idealny plan na sobotnie popołudnie to: wyjazd na mecz, zobaczenie zwycięstwa ukochanej drużyny i pomeczowa radość na różne sposoby. Tego chciałby każdy kibic Plonu Garbatka podczas każdej kolejki. Niestety ostatnio taki scenariusz ziścił się w trzeciej kolejce, kiedy to nasi zawodnicy pokonali Megawat Świerże Górne 3:2. Tutaj mowa o zwycięstwie na własnym boisku, a żeby znaleźć wygraną na wyjeździe trzeba poszukać spotkania jeszcze w „okręgówce” ze Zwolenianką Zwoleń. W najbliższą sobotę zawodników czeka ciężki (jak to w „A” klasie bywa) wyjazd do Jastrzębi. Tamtejsza Akcja jeszcze w tym sezonie nie wygrała, i pewnym jest, że tanio skóry nie sprzeda! Zapraszamy na wyjazd!

Akcja po sześciu rozegranych spotkaniach zajmuje w ligowej tabeli 10 miejsce z dorobkiem 7 punktów i bilansem bramkowym 13:14. Co ciekawe, Akcja nie wygrała jeszcze w tym sezonie na własnym terenie. Miejmy nadzieję, że w niedziele tego bilansu nie poprawi, bo drużyna Plonu musi się wreszcie przełamać!

Po ostatnich zawirowaniach wokół klubu i tego, kto poprowadzi zespół, czas na to, żeby wszystko zaczęło grać jak trzeba. Czas na koniec kłótni i wzięcie się w garść!

Relacja live, czyli najciekawsze wydarzenia sobotniego spotkania tradycyjnie na profilu Plonu Garbatka na portalu społecznościowym Facebook!

W lidze w ten weekend sporo ciekawego grania. Zdecydowanym hitem 7 serii gier będzie pojedynek w Stanisławicach. „Stany” zagrają ze zdecydowanym liderem – Oronką Orońsko i zapowiada się pasjonujący pojedynek. Ciekawie będzie też w Kozienicach i Kuczkach, gdzie odpowiednio rezerwy Energii zagrają z podrażnionymi ostatnią porażką Królewskimi Jedlnia, a Iskra Gózd podejmie Gryf Policzna.

7 kolejka NICE SPORT KLASY A:

Sobota:

KP Stanisławice – Oronka Orońsko godz. 15:00