Podsumowanie 10 kolejki.

• autor: kapi20087, 2016-10-19 17:20

Grad bramek oglądaliśmy w 9 kolejce NICE SPORT KLASY A. Padło ich aż 36, co daje średnią 5,27/mecz. Goście w weekend zdobyli zaledwie 1 punkt i strzelili 5 bramek. Sędziowie pokazali 20 żółtych kartek i jednego „kiera”. Za tydzień hit ostatnich tygodni. Oronka podejmie Gryfa Policzna!

10 bramek w Kozienicach, 9 w Tczowie – odpowiednio Energia rozniosła Akcję Jastrzębia 10:0, to samo Gracja zrobiła z Gryfią. W zespole Gracji strzela się rodzinnie. Po jednej bramce zanotowali bracia Kosowscy: Dawid, Bartosz, Paweł.

Królewscy po emocjonującym spotkaniu pokonali Iskrę Gózd i przerwali niechlubną serię meczów bez zwycięstwa. Gryf nie miał problemów ze Strażakiem i wygrał 5:0. Goście do Policzny przyjechali w dziesiątkę. Brawo za walkę!

Problemów ze zwycięstwem u siebie nie miał Hubertus. Zawodnicy Pawła Piaska wygrali po raz piąty z rzędu.

Sensacja w Świerżach Górnych! Oronka objęła prowadzenie już w 5 minucie za sprawą Cezarego Śledzia, jednak Megawat walczył do końca i w 90 minucie Dominik Pawlikowski dał gospodarzom bardzo cenny remis.

Wyniki 10 kolejki NICE SPORT KLASY A:

Gryf Policzna – Strażak Wielogóra 5:0 (3:0), Próchniak 30’, 46’, Szczodry 33’, 55’, Kutyła 43’

Hubertus Chomentów – Zorza Kowala 2:0 (0:0), Michalski 55’, Skura 72’

Gracja Tczów – Gryfia Mirów 8:1 (3:1), Karasiński 13’, D. Kosowski 38’, Rdzanek 41’, B. Kosowski 61’, Kopeć 78’, P. Kosowski 80’, Wolszczak 82’, Lewandowski 90’ – Król 45’

Królewscy Jedlnia – Iskra Gózd 5:3 (2:1), Jurczak 12’, 67’, Gębczyk 39’, 74’, Mucha 57’ – Szymański 24’, Pszczoła 70’, Lipka 90+2’

Megawat Świerże Górne – Oronka Orońsko 1:1 (0:1), Pawlikowski 90’ – Śledź 5’

Energia Kozienice – Akcja Jastrzębia 10:0 (5:0), Kryczka 7’, 28’, 81’, A. Strąg 18’, 36’, Kołdej 21’, 70’, Pawlik 49’, Sztobryn 61’, Matysiak 88’