Wypowiedzi pomeczowe.

• autor: kapi20087, 2017-03-26 19:27

Opinie po spotkaniu są podzielone. Jedni twierdzą, że zasłużenie wygrali, drudzy narzekają na sędziów i postawę niektórych zawodników, a jeszcze inni sądzą, że mogli przy odrobinie szczęścia zrobić lepszy wynik. Najwięcej do powiedzenia miał wyrzucony z boiska trener Artur Gugała, którego pomeczowa opinia poniżej. Więcej --->

Artur Gugała (Plon Garbatka): Myślę ze Gryf miał pod kontrolą cały mecz. Niestety nie dzięki umiejętnościom czysto piłkarskim, a rażących błędach doświadczonego sędziego. Szybko zdobyta bramka ze stałego fragmentu, którego de-facto nie powinno być co potwierdziła decyzja bocznego asystenta. Był to mecz derbowy, przez co był meczem walki.Uważam że zasłużyliśmy na remis w tym meczu mimo tego, że graliśmy osłabieni brakiem z różnych powodów 4 zawodników. Chciałem podziękować moim zawodnikom za walkę do ostatniej minuty i wynik w tym meczu mimo osłabienia. Warto zwrócić uwagę na absurd w tej klasie rozgrywkowej, gdzie za zdjęcie koszulki zawodnika schodzącego w przerwie meczu w 30 stopniowym karze się żółta kartką, a zezwala się na udział w widowisku sportowym zawodnikowi pod wpływem alkoholu, potykającego się o swoje nogi. Źle to świadczy o poziomie A klasowej piłki, gdzie powinno się moim zdaniem wszystko robić tak aby ten poziom szedł do góry. Myśle ze przy takim sędziowaniu w meczu rundy jesiennej jaki rozegraliśmy w Orońsko przeciwko liderowi kartek czerwonych byłoby sporo więcej, ale na całe szczęście ich nie było, co wpłynęło pozytywnie na widowisko. Niestety absurdy w naszym kraju to norma. Gratuluję drużynie Gryfu zdobycia kompletu punktów.

Sebastian Neska (Plon Garbatka): Szkoda, że na inaugurację rundy nie udało się nam wywieźć z trudnego terenu chociażby jednego punktu. W tym meczu nie mieliśmy argumentów w grze ofensywnej, co niestety przełożyło się na końcowy rezultat, chociaż przy odrobinie szczęścia mogliśmy uzyskać korzystny wynik. Pozostaje mieć nadzieje, że w kolejnych meczach wyeliminujemy błędy i zrehabilitujemy się za dzisiejszą porażkę.

Sebastian Markowski (Gryf Policzna): Mecz był bardzo trudny. Mimo, że gra nie była zadowalająca i zabrakło nam skuteczności to uważam, że wygraliśmy zasłużenie. Dla nas są to bardzo ważne 3 punkty.

Piotr Żak (Gryf Policzna): Mecz był trudny. Cieszy wygrana, bo boisko nie było najlepsze do gry. To co sobie założyliśmy, czyli bramka w pierwszych 15 minutach, to zrobiliśmy. Gra ogólnie nie była zadowalająca Ale przede wszystkim cieszą 3 punkty która są bardzo ważne dla nas.

autor: ~Obiektyw plon 2017-03-26 22:53:21

avatar Panie gugala wes się chłopie za grę , marudzić to każdy. Kozę po meczu , oddaliście jakiś strzał na bramkę ? Nie . Wiec jak chcieliście coś ugrać ? Według pana trenera kto był pod wpływem alkoholu? Oj boli was ta porażka oj boli , spinaliscie się a nawet nie potrafiliście kopnąć celnie na bramkę wiec o czymś to świadczy hahaha. 1-0'to najniżej ze dostaliście w łeb. Jakby się 3-4 skoczyło to tez byś tak pan płakał i marudził?

autor: ~Plonik 2017-03-26 22:57:03

avatar Gugała buty marudo . Do przerwy jakby było z 3-0 to tez byś tak marudził i płakał na sędziów ? Wygonił ciebie i fieta prawidłowo wiec jak zawsze będziesz płakał. Zacznij od siebie a potem krytykuj innych.

autor: ~Kibice 2017-03-26 23:54:21

avatar Zobaczcie za co czerwienie dostają, wiec niezrozumienie waszego marudzenia i płaczu

https://www.facebook.com/BarioMalotell i/videos/1512854825392650/

autor: ~fan 2017-03-28 19:44:27

avatar Dworusy jesteście żałośni po co tu wchodzicie męty jedne to jest stronka Plonu i won stąd!!!

autor: ~kibic 2017-03-31 08:55:05

avatar nie aktualna tabela, przynajmniej jeden zespól ma mniej 3 punkty

autor: kapi20087 2017-03-31 13:10:21

Profil kapi20087 w Futbolowo Dziękuje za sygnał. W tabeli nie została uwzględniona kolejna numer 9. Wszystko już poprawione! :)