Utrzeć nosa mocnej Akcji i wygrać po raz trzeci z rzędu u...

• autor: kapi20087, 2018-09-21 23:31
Utrzeć nosa mocnej Akcji i wygrać po raz trzeci z rzędu u siebie!

Choć przez wielu nie jesteśmy określani, jako faworyci, to fajnie byłoby w niedzielę wygrać po raz trzeci z rzędu na własnym boisku i zacząć powoli budować tzw. "garbacką Twierdze". Do Garbatki w niedzielę przyjedzie piąta w tabeli Akcja Jastrzębia, która w tym sezonie jeszcze nie przegrała wyjazdowego spotkania, ale mamy nadzieję, że w najbliższy weekend stanie się to po raz pierwszy i mamy również nadzieję, że nie przeszkodzi nam w tym sędzia spotkania, bo w niedzielę głównym arbitrem będzie Adam Wilk, który w tym sezonie prowadził już jedno spotkanie w wykonaniu czarno - zielonych i spisał sie blado. Na bokach pomagać mu będą: Michał Borkowski i Damian Durajczyk, który przejdzie egzamin, bo na spotkaniu ma się pojawić obserwator Artur Piątek. Nie rozumiemy tylko dlaczego zawsze w Garbatce testujemy młokosów.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy drużyna prowadzona przez trenera Norberta Panasiuka po 5 ligowych spotkaniach zajmuje w ligowej tabeli 5 miejsce z dorobkiem 9 punktów i bilansem bramkowym 20:13. Najskuteczniejszymi zawodnikami niedzielnych gości są Przemysław Majewski oraz Sebastian Wcibisz, którzy dotychczas 4 - krotnie trafiali do siatki rywali. W poprzednim sezonie było pół na pół, jeśli chodzi o pojedynki z drużyną Akcji. W Garbatce górą byli czarno - zieloni, wygrywając 1:0, natomiast w Jastrzębi 4:1 wygrali gospodarze. Czas na rewanż za wrzesień!

W 6 kolejce A - klasy nie zabraknie ciekawych spotkań. W Kozienicach rezerwy IV - ligowej Energii podejmą zespół WUKS-u Ruda Wielka, który ostatni raz przegrał w 1 kolejce. Dobrze zapowiada się też pojedynek wracającego powoli na właściwe tory KS -u Chomentów z zawsze mocnymi Królewskimi Jedlnia. Być może pierwsze zwycięstwo w tym sezonie zanotuje ktoś z dwójki KS Magnuszew - Megawat Świerże Górne, bo oba zespoły spotkaja się właśnie w najbliższej kolejce.

6 kolejka PINEKS A KLASY:

Polonia Iłża - Gryfia Mirów godz. 11:00
Zwolenianka Zwoleń - Iskra Gózd godz. 16:00