Kolejna wygrana

• autor: kapi20087, 2011-02-12 19:37

Nasi piłkarze wygrali trzeci już mecz w okresie przygotowawczym.Tym razem pokonali zespół A-klasowej Akcji Jastrzębia 3:1

Spotkanie toczyło pod dyktando zespołu naszego LKS-u.Przypomnijmy mecz rozgrywany był przy ulicy Rapackiego

Pierwsze 10 minut to okres sennej gry obydwu drużyn,ale nie do końca.W 9 minucie dogodnej sytuacji nie wykorzystał Mateusz Kocyk,wyszedł sam na sam,bramkarz Akcji obronił strzał.Piłkarze Akcji nie chcieli być gorsi i w 13 minucie tym razem strzelili gola z rzutu karnego.Naszych zawodników to podrażniło i w 18 min padła bramka na 1:1.Stan meczu na 2:1 mógł podwyższyć Michał Rolnik,ale jego strzał obronił golkiper przeciwników.

W 31 minucie sam na sam wyszedł Mateusz Kocyk i dał prowadzenie drużynie Plonu.Drugie 45 minut to przygniatająca przewaga naszych piłkarzy.Dało to efekt w postaci trzeciej bramki,a jej autorem podobnie jak przy drugiej bramce był Mateusz Kocyk.

Z różnych względów zabrakło Arkadiusza Fuśka,Damiana Rozwałki,Łukasza Wiraszki,Michała Gielniowskiego Jacka Panka oraz Aykuta Kavci.

Jak padały bramki:

1-0-M.Bukowski, pewnie wykorzystany rzut karny dla Akcji , faulował Mariusz Kęska

1-1-Rafał Grzybowski,wykorzystane dośrodkowanie z prawej strony

1-2-Mateusz Kocyk ,sam na sam z bramkarzem

1-3-Mateusz Kocyk,kopia gola na 1-2

Skład:   Mazurkiewicz-Bandyk-Zając-Misztal-Tarka-zawodnik testowany-Rolnik-Molęda-Kęska-Grzybowski-Kocyk,oraz zawodnik testowany,Jędra,Maj,Jakóbiak