Mateusz Kocyk show!!! PLON GARBATKA-HETMAN GOŁĄB 4:4

• autor: skrzatgarbatka, 2011-02-26 20:46

Kolejny mecz Plonu  odbył się na zaśnieżonym boisku w Garbatce.Pierwsza połowa to dominacja naszego zespołu i mnóstwo niewykorzystanych sytuacji przez naszych graczy.Pierwszy gol to podanie z lewej strony przez Rafała Grzybowskiego i  Mateusz  Kocyk z trzech metrów pewnie pokonuje golkipera Hetmana.Kolejne okazje to rzut karny w 13 min. wykonywany przez  M. Kocyka broni bramkarz, 28  min. M.Kocyk poprzeczka  .30 min Mariusz Kęska z dwóch metrów w bramkarza,   43 min. M. Kocyk sam na sam i znowu bramkarz Hetmana na posterunku .Pierwsza połowa to dominacja Plonu z nielicznymi kontrami przeciwnika  powinna zakończyć się  wysokim prowadzeniem gospodarzy.Druga połowa to już całkiem inna gra naszego zespołu, czego efektem stracone gole w 50  i 55 min.  Szwankowała gra w środku pola,  mnożyły się niecelne podania ,  brak dokładności i mimo wszystko słaba skuteczność. Kolejne akcje nie przynosiły efektu  dopiero w 60 min.Grzybek  strzela na 2  ;2 , następna  akcja gości ,strzał z  dystansu  i znów przegrywamy 2:3.  Patrząc na mecz kolejne gole wydawały się kwestią czasu i tak się stało w 77 min. M. Kocyk  po  solowej akcji strzela na 3:3 . Kolejna strata w środku pola i tracimy gola w 80 min. jest już 3:4 .Kolejne minuty to atak  naszego zespołu i wyrównujący gol niezawodnego w tym dniu popularnego Matysa  4:4 .

SKŁAD:  Mazurkiewicz ,Zając  Misztal ,Maj , Grzybowski, Kęska, Jakóbiak, Sałek, Rolnik, Kocyk, Wiraszka.oraz ;Molęda D  .Jędra, Zagożdżon ,  Pałys.

Z różnych względów nie obecni: Tarka, Pietrzyk ,Fusiek , Rozwałko ,Lachowski, Bandyk, Kavci, Panek, Gielniowski.