Cieszy kolejna wygrana .Polesie Kock -Plon 1;5.

• autor: skrzatgarbatka, 2011-03-05 15:12

Pierwsze minuty meczu to wzajemne badanie się obydwu zespołów ,pierwsza grożna akcja Plonu i Michał Gielniowski   po ni to wrzutce ni strzale trafia w poprzeczkę.Po około 15 minutach pierwsza akcja gospodarzy, na posterunku  Damian Mazurkiewicz pewnie łapie piłkę po  grożnym strzale miejscowych.W 18 min. Marcin Jakóbiak z wolnego trafia prosto w mur gospodarzy.Kolejne minuty to napór naszego zespołu przeplatany nielicznymi kontrami miejscowych ,21 min strzał Maldiego metr od bramki.  Kolejna akcja i M. Jakóbiak sam na sam z bramkarzem nie trafia w światło bramki, 30 min M. Kocyk  staje oko w oko z bramkarzem  gospodarzy bez powodzenia. Po kolejnej składnej akcji  Damian Rozwałko  otrzymuje podanie od Matysa i strzałem z 20 metrów  otwiera wynik spotkania. Gospodarze chcąc odrobić stratę gola przeprowadzają grożne akcje  które kończą się na dobrze dysponowanej tego dnia defensywie Plonu. Następna ciekawa akcja całego zespołu i w 38 min wynik podwyższa  M. Jakóbiak.    Druga połowa to kontrolowanie wydarzeń na boisku przez podopiecznych J. Leszczyńskiego, kolejne akcje   i po faulu  na Przemku Pałysie wynik z karnego podwyższa Mateusz Kocyk. Kolejne minuty to ataki gospodarzy którzy chcąc odrobić straty nadziewają się na kontry i po jednej z nich P. Pałys podwyższa wynik na 4;0 . W 76 min. M. Kocyk strzela swojego drugiego gola i prowadzimy już 5;0 .  Honorowego gola tracimy  kilka minut przed końcem meczu w zamieszaniu podbramkowym zawodnik gospodarzy strzela z kilku metrów bez szans nasz bramkarz.   Mecz ten okazał się pożytecznym sparingiem  granym na trawiastym boisku z czołowym zespołem lubelskiej okręgówki. Choć brakowało kilku zawodników dublerzy pokazali się z dobrej strony ,co miejmy nadzieję zaprocentuje w nadchodzącej szybkimi krokami rundzie wiosennej.

SKŁAD: Mazurkiewicz   Misztal    Grzybowski    Bandyk    Gielniowski     Rozwałko   Molęda     Zagożdżon   Jakóbiak Kocyk    Sałek   .REZERWOWI : Maj   Tarka  Rolnik    Jędra    Pałys  .

W sparingu nie grali : Panek    Wiraszka    Fusiek    Kęska    Zając    Pietrzyk .

autor: ~ziomek 2011-03-05 15:53:34

avatar Fajny wynik w Kocku 5;1 na wyjezdzie .

autor: ~lilo 2011-03-05 17:19:16

avatar Mecz odbył się w starej wsi 15 kilometrów od Kocka