Koniec niechlubnej serii bez zwycięstwa u siebie.

• autor: skrzatgarbatka, 2011-05-22 20:32

Piękne, słoneczne, niedzielne popołudnie zapowiadało bardzo dobry mecz przy ulicy Kolejowej. Mecz rozpoczął się o 17:02. Pierwsze 10-15 minut wcale nie wskazywało na to że będzie dzisiaj ciekawie. Jednak wyjątkiem od nudy w pierwszym kwadransie był grożny strzał z okolic dwudziestego metra przez grającego trenera gości Roberta Rogalę. Uderzenie jednak mija słupek o dobre półtorej metra. W 16 minucie Mateusz Kocyk próbuje wymusić rzut karny, sędzia Dujko nie reaguje. Kolejna ciekawa sytuacja ma miejsce w 25 minucie kiedy sam na sam w trudnej sytuacji strzela wprost w Sławomira Bieleckiego. Trzy minuty póżniej odpowiedż ze strony gości. Dośrodkowanie z boku pola karnego Roberta Maja, główkuje Rogala, na posterunku Damian Mazurkiewicz. 33 minuta: rzut rożny, strzela popularny "Matys", piłkę z linii bramkowej wybija Michał Sielski. Jedenaście minut póżniej dochodzi do bardzo ciekawej sytuacji. Dochodzącą do bramki piłkę wrzuca Rafał Grzybowski, przecina Daniel Maj. Sławomir Bielecki paruje do boku. Sędzia dolicza do pierwszej połowy  minutę. Nie dzieje się w tej minucie naprawdę nic. W 48 minucie pierwszy strzał drugiej połowy. Uderza zawodnik Zodiaka, Mateusz Glegoła. Przez następne 15 minut nie dzieję się naprawde nic. W 63 minucie po ręce z jednego zawodników Zodiaka w polu karnym, sędzia wskazuje na "wapno". Do piłki podchodzi  Mateusz Kocyk strzela w lewy róg Sławomira Bieleckiego. Piłka po palcach bramkarza gości ląduje na słupku. Futbolówkę po uderzeniu wybijają obrońcy gości z Suchej. W 76 jednak minucie Mateusz Kocyk rehabilituje się za karnego i z 11 metrów głową pakuje piłke w samo okienko bramki gosci po wrzutce "Grzybka". W 79 minucie z woleja z 10 metrów uderza wysoko nad podprzeczką jeden z zawodników Zodiaka . Minutę póżniej odpowiedz Plonu z okolic trzydziestego metra uderza wprowadzony chwilę wcześniej Konrad Tarka, jednak dwa metry od słupka. Do końca meczu od 85 minuty napór Zodiaka jednak bezskutecznie.

Jak padła bramka:

1:0 Rafał Grzybowski bardzo dobrze dośrodkowuje z rzutu rożnego , wręcz idealnie na głowę do Mateusza Kocyka a ten świetnym strzałem w "okienko" pokonuje bezradnego Bieleckiego.

Składy:

Plon: Mazurkiewicz - Zając,Misztal,Grzybowski,Sałek -Maj,Kęska,Molęda,Rolnik - Jakóbiak, Kocyk

Ławka rezerwowych: Fusiek, Wiraszka, Jędra, Kowalik, Tarka

Zodiak: Bielecki, Żarłok, Sielski, Gradbicki, Rumniak, Maj, Trzaska, Sadowski, Glegoła. Dawiczewski, Rogala

Zmiany:

Plon: Fusiek za Jakóbiaka, Tarka za Kęske, Jędra za Rolnika

Zodiak: Sobstyl za Dawiczewskiego, Bykowski za Glegołe

Około 130 widzów

Już w środę kolejny mecz z Gryfią Mirów. O tym meczu mecz bedzie wzmianka we wtorek

autor: ~ZS 2011-05-23 16:26:53

avatar Trzy spadają to raczej się utrzymamy. Tylko trzeba tych dziadów z Mirowa pchnąć i OK.

autor: ~mmsm 2011-05-23 16:52:45

avatar Hm raczej lepiej było by wygrać w środe i w sobote wtedy na 80% jest utrzymanie ale nastepne 2 mecze też najlepiej wygrać przynajmniej ładnie by to wygladało z utrzymaniem :)

autor: ~kibic okręgówki 2011-05-23 18:19:28

avatar Gryfia się nie położy tam się ciężko gra.

autor: ~zoriętowany 2011-05-23 18:27:21

avatar Każdy mecz to walka i tylko walka, motywacji nam nie zabraknie a jak będzie w środę zobaczymy.

autor: ~dd 2011-05-24 08:49:42

avatar nie jedzie ktoś może do Mirowa z wolnym miejsem ? :))

autor: ~Plon 2011-05-24 12:23:50

avatar jak wygramy ten meczyk mamy utrzymanie inaczej spadek z wielkim hukiem.